Pārdod komerctelpas Rīgā, Vecrīgā
13. janvāra iela, 1. stāvs, 5 istabas, 267.90m2
210000.00 EUR 783.87 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Ziepniekkalnā
Ziepniekkalna iela, 6. stāvs, 3 istabas, 133.00m2
265000.00 EUR 1992.48 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Lielupē
Burtnieku iela, 85.00m2, 306000.00 EUR

pdf
Kontakti: Daria +371 27184049 +371 27184049 [email protected]

Apraksts
Jaunceltne, ķieģeļu mūra sienas, labiekārtota apzaļumota teritorija, slēgta teritorija, apsargāta autostāvvieta, luksuss apartamenti 80 m2, ir lifts, balkons 5 m2, plašs skats no loga, gaisa ventilācijas sistēma, guļamistabu skaits 2 gab., studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, automatizēta apkures sistēma, centrālā apkure, pilnā apdare, parketa grīda, sanitārais mezgls apvienots, vanna, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, stratēģiski izdevīga vieta, līdz jūrai 700 m, CITY REAL ESTATE ID - 517927
ID 517927
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Jaunceltne
Rajons Jūrmala
Reģions Lielupe
Iela Burtnieku iela
Platība 85.00 m2
Stāvs 2 no 3
Istabas 3
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 306000.00 EUR 3600 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Kredīta kalkulators
EUR
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu

.

Nekustamie īpašumi Jūrmalā | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv